Click.forumotion.com # Tot ce vrei tu
Bine ati venit pe forumul csprofesionitii !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru sau sa va alaturati comunitatii noastre Smile

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  BlogBlog  DonateDonate  ContactContact  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Portal   forumgratuit.ro  

Distribuiţi|

Syndra

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
will.i.am

Administrator
Rank: Administrator
Verzisori CSP : 143
Data de inscriere : 05/12/2011
Sex : masculin
MesajSubiect: Syndra Mier Sept 05, 2012 5:47 am

Ce este Syndra? Un campion bazat pe AP Razz. Nu m-am jucat cu ea, dar am intrat astazi sa vad "noutatile".

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Puteri:
Transcendent (pasiv): Fiecare dintre abilitatile normale ale Syndrei primesc un efect suplimentar la nivelul maxim.
Sfera întunecata: Sferele le provoaca daune suplimentare campionilor.
Forta vointei: Scade durata încetinirii *
Dispersarea celor slabi: Latimea conului creste.
Sfera întunecata: Syndra invoca o sfera întunecata într-o locatie tinta, provocând daune din magie în acea zona. Sfera se mentine timp de câteva secunde si poate fi manipulata de celelalte abilitati ale Syndrei.
Forta vointei:
Prima aruncare: Prinde o sfera întunecata tinta, un minion inamic sau un monstru neutru.
A doua aruncare: Arunca o sfera întunecata prinsa sau un inamic prins într-o zona tinta. Inamicilor loviti de proiectil le sunt provocate daune din magie si sunt încetiniti.
Dispersarea celor slabi: Provoaca daune din magie într-un con si îi arunca pe inamici, în functie de cât de aproape sunt acestia Syndra. Sferele întunecate din zona de efect sunt aruncate, de asemenea, suferind daune din magie si lovind dusmanii din calea lor.
Puterea Dezlantuita (suprema): Foloseste puterea dezastruosa completa a Syndrei, prin folosirea tuturor sferelor întunecate active, pentru a provoca daune din magie unui campion inamic.

Citeste tot: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

"Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime." (Lao Tzu) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://tia4all.blogspot.ro/

Syndra

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Click.forumotion.com # Tot ce vrei tu :: Games zone - Jocuri de toate felurile @ PROMOVARE :: League of Legends :: Campioni LoL-

Interfață creată de 3Noaptea # VaDaS @ Click Gaming Community. Toate drepturile sunt rezervate.
Social Media Buttons